Jezdecký klub

Možnost ustájení Vašeho koně
Nabízíme Vám ustájení pro Vašeho koně v boxech ve zděné stáji.
Cena za ustájení je 7 000 Kč/měsíc.
V ceně je zahrnuto ustájení v pevném boxe ve zděné stáji, s podestýlkou dle Vašeho výběru (sláma nebo piliny), krmení 2x denně (seno a jadrné krmivo – oves nebo ječmen) a mistování.
Cena nezahrnuje veterinární a podkovářské úkony.
Máme několik výběhů, dvě jízdárny (z toho jednu s LED osvětlením i pro krátké zimní dny nebo večerní tréninky, se speciálním měkkým povrchem), solárium pro koně, vysavač na koně a pohodové zázemí. Náš jezdecký areál je jen kousek od města a přitom obklopen lesy a přírodou lákající ke krásným vyjížďkám…

• Pro děti je možno si zapůjčit poníka (na povození svých dětí po areálu a přilehlých cestách). Denně od 10:00 do 15:30 a to na 30 nebo 60minut.
• Na poníka
nebo na výcvikovou hodinu na velkém koni je možno si zakoupit i dárkový poukaz. A ten pak někomu věnovat… Pro zakoupení dárkového poukazu kontaktujte paní Alenu Nykodýmovou (mob.: 605 414 499)

Ceník:

Poník na 30 minut (není nutno objednávat) 200 ,-
Poník na hodinu (není nutno objednávat)300 ,-
+ vodič poníka na hodinu (nutno objednat) + 100,-
Výcviková hodina (nutno objednat)700 ,-
Skokový výcvik (nutno objednat)1000 ,-

Možnost výcvikových hodin 

nabízíme jako kombinaci 30 minut teorie (práce s koněm) a 30 minut ježdění nebo 45 minut výcviku na jízdárně. Výcvik je pro všechny věkové kategorie. Domluva telefonicky. Ceník výcvikových hodin je stejný pro všechny kategorie koní i poníků. Výcviky menších dětí mohou probíhat i na ponících. Výcvik velkých dětí či dospělých probíhá na velkých koních. Vše záleží na telefonické domluvě. Snažíme se přizpůsobit i potřebám koní. Tudíž je možné, že některé dny nebude volný žádný kůň nebo jen poník pro děti…

Pro domluvu výcvikových hodin prosím kontaktujte paní Alenu Nykodýmovou (mob.: 605 414 499).

Comments are closed.